Informasjon om påmelding

Påmelding Femundløpet 2010!

Publisert 12.12.2008 kl 21:54 Oppdatert 23.09.2009 kl 16:08

Tips en venn på e-post:

Så enkelt er det:

1. Benytt automatisk påmeldingsskjema

2. Betal kontingent. Påmeldingen er ikke registrert før vi har mottatt betaling på konto. Skriv på betalingen hvem den gjelder for!

3. Send inn et digitalt bilde av deg selv. Format: jpg, helst ikke større enn 500 kB/0,5 Mb.

Automatisk påmeldingsskjema - norsk

(for English formular - klick here )

- Når du benytter dette skjemaet, vil påmeldingen bli lagt inn for godkjenning. Det vil derfor ta litt tid før din påmelding vises på listen over påmeldte! Normalt inntil 1-2 dager.

Ved bruk av epost - send din påmelding direkte til sekretariat@femundlopet.no (gjelder også bilde)

Dersom du ikke har epost - send oss et brev.

Informasjon vi ønsker fra deg:

Navn, klasse (F400/F600), klubb, epost, hjemmeside, bosted, adresse, telefon, yrke, kennelnavn, antall hunder, favoritthund(er), antall tidligere starter Femundløpet, bilde av deg (jpg-fil), sponsorer, meritter (langdistanse: løp/år/plassering, alle løp inkl. Femundløpet), målsettinger for din hundekjørerkarriere, familie, hobbyer, strategi for årets løp og hvorfor du kjører langdistanse/Femundløpet.

* Informasjonen du sender oss vil kunne bli publisert. (Opplysninger du ikke ønsker publisert må spesifiseres.)

Frist for innbetaling av startkontingent: 1.desember 2009

Startkontigent for 2010:

Femund 600: kr 5.500,-

Femund 400: kr 4.000,-

Kontigent betales til:

Femundløpets Venner, Postboks 260 , N-7361 Røros

Konto nr.: 4280.05.13221

Swift Code: DNB ANOKK

International Bank Account Number: NO.92.4280.05.13221

Ved etteranmelding fra 1.desember 2009 til 15.januar 2010 er startkontigenten:

Femund 600: kr 6.500,-

Femund 400: kr 5.000,-

Ansvarlig for påmeldingene er Åste Øverby. Ta gjerne kontakt hvis du lurer på noe.

Epost: sekretariat@femundlopet.no

Trekning av startnummer

Startlister trekkes på bakgrunn av innbetalinger pr. 15.oktober 2009 og 1.desember 2009. De som melder seg på, og betaler, før 15.oktober 2009 vil være med i trekning om de første startnummerne. De som melder seg på, og betaler, i perioden 16.oktober til 1.desember vil være med i trekning om de neste startnummerne. Alle som melder seg på, og betaler, fra og med 2.desember vil få tildelt startnummer fortløpende. Du er ikke påmeldt før startkontingent er registrert innbetalt på løpets bankkonto.

Alle som melder seg på innen påmeldingsfristen 1.desember er med i trekning om 2 gratis startkontingenter, en i hver klasse. Alle trekninger vil foregå på Femundløpets venners julebord 12.desember.

Bytte av klasse koster kr 500,-

Kun tilbakebetaling av startkontigent ved veterinær-/legeattest.Gebyr: kr 1000,-

Påmeldingen følger kjører, ikke hunder.

Førstegangskjørere er deltagere som ikke har fullført F 300/400 eller F 500/600 tidligere.

404 - Not found

Error message: Got exception when fetching resource.

Evalueringsmøte

Klubbsider Onsdag 24.februar innviterer vi klubbens medlemmer, og frivillige, til en sosial sammenkomst med evaluering etter årets Femundløp. Vi samles på Milano restaurant på Røros kl.1900. Les mer

Lykkelige vinnere gledet sponsorene

Nyheter Det var mange fine premier som ble utdelt på banketten onsdag kveld, og mange lykkelige kjørere som vant. Les mer

Nå er det over

Nyheter De to siste kjørerne i Femundløpet kryssa mållinja på Røros i ettermiddag, et spann i hver klasse (F400/F600). Det ble svenske Håkan Nisula som fikk æren av å slukke den røde lampa som har hengt der siden første kjører dro ut torsdag formiddag. Les mer

To spann igjen på sporet

Nyheter Det er to mann igjen på sporet, men begge ligger an til å rekke banketten i kveld. Les mer

Premier til kjørerne

News Femundløpet er stolt over å ha et stort utvalg av premier til kjørerne som deltar i løpet. Og man trenger slett ikke vine for å få noe. Les mer

Redaktøransvar